Dziś jest 22 kwietnia 2019 r.


Doradztwo zawodowe - perspektywy i praktyczne rozwiązania"

Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu zaprasza na Konferencję „Doradztwo zawodowe – perspektywy i praktyczne rozwiązania", która odbędzie się 6 kwietnia 2017 r. w godzinach od 10.00 do 14.10 w siedzibie DODN we Wrocławiu, ul. Skarbowców 8a.

Jest ona adresowana do dyrektorów dolnośląskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i zawodowych, szkolnych doradców zawodowych, przedstawicieli różnych instytucji i środowisk, zainteresowanych doradztwem zawodowym.

 

Podczas konferencji wystąpi Pani Bożena Mayer-Gawron, Wicedyrektor ds. kształcenia zawodowego Ośrodka Rozwoju Edukacji, która zaprezentuje zmiany w kształceniu zawodowym i doradztwie zawodowym. Pani Jagoda Kropidłowska, członek Zarządu Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej, przedstawi dwa projekty realizowane na rzecz doradztwa zawodowego: Olimpiadę z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową oraz Ogólnopolski Tydzień Kariery. Doświadczenia i przykłady dobrych praktyk szkolnego doradcy zawodowego zaprezentuje Pan Marcin Kuc, doradca edukacyjno-zawodowy w Gimnazjum Nr 4 w Świdnicy, zaangażowany również w działania Centrum Edukacyjno-Terapeutycznego w Świdnicy.

Drugą część konferencji wypełni panel dyskusyjny „Dobre praktyki w doradztwie zawodowym na Dolnym Śląsku”. Jego uczestnikami będą Bożena Mayer-Gawron, Wicedyrektor ORE, Beata Moskal-Staniewska, Prezydent Miasta Świdnicy, Jagoda Kropidłowska, członek zarządu SDSiZ RP, Katarzyna Druczak, koordynator Wałbrzyskiego Systemu Kształcenia i Doradztwa Zawodowego i jednocześnie doradca zawodowy w ZS Nr 5 w Wałbrzychu, Irena Kląskała-Zaczkiewicz, koordynator Sieci doradców zawodowych miasta Wrocławia.

Na konferencję zaproszone zostały ponadto osoby, które wpływają na kreowanie rzeczywistości oświatowej Dolnego Śląska, między innymi Tadeusz Samborski - Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego, Roman Kowalczyk - Dolnośląski Kurator Oświaty oraz Jerzy Więcławski - Dyrektor Wydziału Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji prosimy o pozyskanie pełnej informacji ze strony www.dodn.dolnyslask.pl w zakładce Aktualności. Tam też będzie można znaleźć formularz zgłoszeniowy, który należy przesłać do DODN we Wrocławiu do 30 marca 2017r.


Pozostałe aktualności

Wyniki olimpiady

Komitet Główny ogólnopolskiej Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową po wnikliwej ocenie prac nadesłanych na adres olimpiada2etap@sdsiz.com.pl ma zaszczyt ogłosić...

27 marca 2019czytaj wiecej

Wyniki olimpiady

II etap IX Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową zakończył się 15.03.2019 roku o godzinie 24.00...

27 marca 2019czytaj wiecej

Wyniki X OTK

wyniki X OTK "Bądź architektem swojego szczęścia" zostały zamieszczone...

27 marca 2019czytaj wiecej

NAPISZ WIADOMOŚĆ

Dane adresowe
Wszelką korespondencję prosimy kierować na adres mailowy, korespondencyjny, można też się z nami skontaktować telefonicznie.

Siedziba Zarządu Głównego:

ul. Wspólna Droga 10 m 65
04-352 Warszawa

Konto Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych RP:

ING Bank Śląski 30 1050 1038 1000 0022 8109 4199

Adres do korespondencji:

Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP
00-987 WARSZAWA 4
ul. Targowa 73

Skrytka pocztowa Nr 27

 

newsletterZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA
Strona głównaO nasProjektyKonferencjeSzkoleniaLinkiKontaktOTKOlimpiada
Copyright © 2014 :: Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP
Projekt i realizacja: Webdreamers