Dziś jest 15 lutego 2019 r.


Wyniki Olimpiady 1 etap

IX  Olimpiada z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową!

 

Wyniki 314 uczestników, którzy przechodzą do

II etapu Olimpiady.

 

Do drugiego etapu zakwalifikowało się 314 uczniów, do których w dniu 3 lutego zostaną wysłane drogą mailową zadania drugiego etapu. Drugi etap potrwa do 15 marca 2019 roku do godziny 24.00. Prace konkursowe, które wpłyną na podany w mailu startowym (do II etapu) adres, po tej godzinie, nie będą sprawdzane.

W związku z licznymi telefonami dotyczącymi liczby punktów kwalifikujących do dalszych etapów informujemy, że do drugiego etapu przeszła jako ostatnia 314 osoba z 14 punktami, która uzyskała czas 215 sekund. Wyniki I etapu podajemy poniżej w kolejności alfabetycznej. Nazwiska zostały zamieszczone w takiej formie, jaką uczestnicy podali w trakcie rejestracji do I etapu.

 

Podczas trwania I etapu zauważyliśmy wiele błędów i pomyłek w nazwiskach i adresach.

W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w danych prosimy uczestników o pilny kontakt z Biurem Olimpiady olimpiada@sdsiz.com.pl .

Były także osoby, które rejestrowały się niezgodnie z Regulaminem, bo dwu lub trzykrotnie. Ponieważ rejestracja odbywała się w oparciu o numer PESEL, zauważyliśmy ponowne rejestrowanie się tych samych osób na inny numer PESEL. Jest to niedopuszczalne. Osoby te zostały zdyskwalifikowane i w najbliższym czasie zostaną wysłane listy informacyjne do szkół w tej sprawie.

Informujemy, że osoby zakwalifikowane do FINAŁU zgłaszają się do ostatniego etapu, który odbędzie się w Warszawie z dokumentem, w którym będzie wyszczególniony numer PESEL.

 

 Wyniki

Komisja Konkursowa Olimpiady w składzie:

Małgorzata Pater Ekspert

Jolanta Soppa Ekspert

Alicja Łukaszewicz Ekspert

Jagoda Kropidłowska Ekspert, Koordynator Merytoryczny Biura Olimpiady


Pozostałe aktualności

KONKURS

Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP, w tym roku podobnie jak w zeszłym, ogłasza konkurs na hasło XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery...

27 stycznia 2019czytaj wiecej

Olimpiada z wiedzy o planowaniu i zarządzaniu karierą zawodową

Komitet Główny ogólnopolskiej Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową informuje, że w dniu 15.01.2019 o godzinie 24.00 zakończył się 1 etap Olimpiady...

17 stycznia 2019czytaj wiecej

Życzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego 2019 Roku wszystkim Przyjaciołom, Rodzinie, znajomym bliższym...

24 grudnia 2018czytaj wiecej

NAPISZ WIADOMOŚĆ

Dane adresowe
Wszelką korespondencję prosimy kierować na adres mailowy, korespondencyjny, można też się z nami skontaktować telefonicznie.

Siedziba Zarządu Głównego:

ul. Wspólna Droga 10 m 65
04-352 Warszawa

Konto Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych RP:

ING Bank Śląski 30 1050 1038 1000 0022 8109 4199

Adres do korespondencji:

Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP
00-987 WARSZAWA 4
ul. Targowa 73

Skrytka pocztowa Nr 27

 

newsletterZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA
Strona głównaO nasProjektyKonferencjeSzkoleniaLinkiKontaktOTKOlimpiada
Copyright © 2014 :: Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP
Projekt i realizacja: Webdreamers