Dwie perspektywy rynku pracy – warsztaty narzędziowe dla doradców zawodowych”

Dwie perspektywy rynku pracy – warsztaty narzędziowe dla doradców zawodowych”

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach pt.: „Dwie perspektywy rynku pracy – warsztaty narzędziowe dla doradców zawodowych” w ramach projektu „Erasmus Employment Plus”.
Miejsce: Społeczna Akademia Nauk (online)
Tematyka: Podczas warsztatów poznacie Państwo szereg ćwiczeń i narzędzi szkoleniowych z obszaru doradztwa zawodowego, pomocnych podczas pracy indywidualnej i grupowej z klientami. Ćwiczenia podzielone zostały na cztery moduły tematyczne (po dwa moduły na każdy dzień warsztatów):
1. Orientacja na klienta i diagnoza potrzeb (07.11.2020 r.)
2. Wybory zawodowe (14.11.2020 r.)
3. Motywacja do uczenia się i style uczenia się (21.11.2020 r.)
4. Profilaktyka wypalenia zawodowego (27.11.2020 r.)
Warsztaty będą miały formę przetestowania i omówienia prezentowanych ćwiczeń, z wykorzystaniem metod aktywizujących m.in.: pracy w parach, dyskusji grupowej, symulacji, pracy indywidualnej itp.
Ponadto podczas warsztatów przedstawimy również założenia i działania zrealizowane w ramach projektu „Erasmus Employment Plus”.
Do udziału w warsztatach szczególnie zapraszamy doradców zawodowych, coachów kariery oraz inne osoby pracujące z klientami w obszarze doradztwa zawodowego. Możliwe jest uczestnictwo zarówno we wszystkich dniach warsztatów, jak również w jednej wybranej części (jednym z czterech dni).

Link do strony z ogłoszeniem

One comment

 1. Tomasz Magnowski

  Szanowni Państwo
  Uprzejmie informujemy, że rekrutacja na zajęcia warsztatowe pt. „Dwie perspektywy rynku pracy” organizowane w ramach projektu: „Erasmus Employment Plus”
  w dniach 7, 14, 21 i 27 listopada zakończyła się w dniu dzisiejszym z uwagi na ogromne zainteresowanie wydarzeniem i ograniczoną liczbę miejsc.
  Pierwsze 30 osób, zakwalifikowanych na każdy z modułów (zgodnie z kolejnością zgłoszeń), otrzyma od Nas wkrótce zaproszenie z linkiem do warsztatów.
  Jeśli z jakiejś przyczyny nie będą mogli Państwo wziąć udziału, w którymś z modułów prosimy o informację do środy w każdym tygodniu poprzedzającym warsztat, abyśmy mogli zaprosić kolejne osoby z listy.
  Osoby, którym nie udało się zakwalifikować na warsztaty, otrzymają od Nas link do strony projektu: http://erasmusemploymentplus.org/, na której wszystkie materiały użyte podczas szkolenia będę dostępne w formie ładowalnej.
  Zainteresowanych otrzymaniem filmu z danego warsztatu prosimy o kontakt na adres mailowy: szkolenia-dpm@san.edu.pl
  Jednocześnie zachęcamy do śledzenia eventów na naszej stronie internetowej: http://www.dpm.san.edu.pl/aktualnosci w zakładce aktualności lub na naszym FB: https://www.facebook.com/spoleczna.dpm?modal=suggested_action&notif_id=1604351423588181&notif_t=page_user_activity&ref=notif

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *