Dwie perspektywy rynku pracy – warsztaty narzędziowe dla doradców zawodowych”

Dwie perspektywy rynku pracy – warsztaty narzędziowe dla doradców zawodowych”

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach pt.: „Dwie perspektywy rynku pracy – warsztaty narzędziowe dla doradców zawodowych” w ramach projektu „Erasmus Employment Plus”.
Miejsce: Społeczna Akademia Nauk (online)
Tematyka: Podczas warsztatów poznacie Państwo szereg ćwiczeń i narzędzi szkoleniowych z obszaru doradztwa zawodowego, pomocnych podczas pracy indywidualnej i grupowej z klientami. Ćwiczenia podzielone zostały na cztery moduły tematyczne (po dwa moduły na każdy dzień warsztatów):
1. Orientacja na klienta i diagnoza potrzeb (07.11.2020 r.)
2. Wybory zawodowe (14.11.2020 r.)
3. Motywacja do uczenia się i style uczenia się (21.11.2020 r.)
4. Profilaktyka wypalenia zawodowego (27.11.2020 r.)
Warsztaty będą miały formę przetestowania i omówienia prezentowanych ćwiczeń, z wykorzystaniem metod aktywizujących m.in.: pracy w parach, dyskusji grupowej, symulacji, pracy indywidualnej itp.
Ponadto podczas warsztatów przedstawimy również założenia i działania zrealizowane w ramach projektu „Erasmus Employment Plus”.
Do udziału w warsztatach szczególnie zapraszamy doradców zawodowych, coachów kariery oraz inne osoby pracujące z klientami w obszarze doradztwa zawodowego. Możliwe jest uczestnictwo zarówno we wszystkich dniach warsztatów, jak również w jednej wybranej części (jednym z czterech dni).

Link do strony z ogłoszeniem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.